Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 kwietnia 2024 15:44

STOMIL-CHROBRY 0-0. Akcję meczu miał Benedyczak. W pojedynku z sąsiadem w tabeli lepszy punkt, niż strata trzech.

Autor: ipla.tv

STOMIL - CHROBRY 0-0

Piotr Skiba - Janusz Bucholc ż, Jakub Mosakowski ż, Wiktor Biedrzycki, Jonatan Straus - Wojciech Hajda, Jakub Tecław, Waldemar Gancarczyk (88.Carolina), Grzegorz Lech (69. Koki Hinokio), Artur Siemaszko (67. Eric Molloy) - Szymon Sobczak

Michał Szromnik – Przemysław Stolc, Oliver Práznovský, Michał Michalec, Michał Ilków-Gołąb ż – Marcel Ziemann (73. Maksymilian Banaszewski), Robert Mandrysz, Szymon Drewniak, Miłosz Kozak (73. Damian Piotrowski) – Mikołaj Lebedyński, Adrian Benedyczak ż

39. minuta - po kontrze z granicy pola karnego groźnie uderzał Artur Siemaszko, ale ładną paradą obronił Michał Szromnik

42. minuta – niby strzał, niby dośrodkowanie Marcela Ziemanna. Nikt nie doszedł do piłki, Piotr Skiba na rzut rożny.

52. minuta – ciekawa akcja gospodarzy, rzut wolny z prawej strony boiska, na „krótkim słupku” uderzają Biedrzycki i Mosakowski, ale pomarańczowo-czarni skutecznie blokują

68. minuta - po rzucie rożnym Stomilu i „główce” Biedrzyckiego piłka mija „długi” słupek bramki Szromnika

77. minuta - Práznovský po rogu główkuje nad poprzeczką

80. minuta – kontra olsztynian, mogło być groźnie, a skończyło się na rachitycznym strzale Koki Hinokio

83. minuta – akcja meczu, Benedyczak „kładzie” bramkarza gospodarzy, a piłkę na linii bramkowej blokuje Mosakowski

84. minuta – strzał Sobczaka z ostrego kąta łapie Szromnik

93. minuta – błąd w kryciu Chrobrego przy rzucie wolnym z granicy pola karnego, na szczęście gospodarze tego nie wykorzystali