Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 kwietnia 2024 10:08

CÓŻ TO BYŁ ZA MECZ!

Gorzowianki przyjechały do Polkowic podrażnione minimalną przegraną po dogrywce z Pszczółkami. Gospodynie bez Stanković, dzięki rewelacyjnej Telendze zaczęły świetnie „na desce”, ale szybko czołowe zawodniczki: Hampton w pierwszej kwarcie, Gajda w drugiej, załapały po 3 przewinienia. Do tego słabo było ze skutecznością. Przyjezdne na początku trzeciej kwarty odskoczyły na 10 punktów i... mogły wygrać. Tyle, że polkowiczanki się odrodziły. To był prawdziwy nokaut za sprawą Ellenberg-Wiley i genialnej w czwartek kwarcie Hampton, która zdobył 12 punktów w 5 minut.

Kliknij aby odtworzyć

CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski 90:86 (20:20, 25:24, 15:26, 30:16)

Polkowice: Ellenberg-Wiley 29 (12as), Telenga 21 (8 zb), Hampton 17, Siemienas 8, Gajda 6, Gertchen 4, Nacickaite 3, Kantzy 2
Gorzów Wlkp.: Gustafson 26 (13zb), Hristova 25, Walker-Kimbrough 15, Green 8, Kaczmarczyk 5, Owczarzak 4 (10as), Szott-Hejmej 3