Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 19:51

PUNKT, TYLKO CZY AŻ?

Na inaugurację rozgrywek wiosennych, choć formalnie wciąż jeszcze mecz pierwszej rundy, Górnik podejmował jednego z konkurentów do awansu – Chojniczankę. Goście już w drugiej minucie objęli prowadzenie, a jeszcze przed przerwą wygrywali 2:0. Później zielono-czarni stworzyli kilka sytuacji podbramkowych. Nie tylko doprowadzili do remisu, ale w 83. minucie Ernest Terpiłowski miał tzw. „piłkę meczową”. Nic więc dziwnego, że zdobycie jednego punktu z jednej strony cieszy, a z drugiej budzi niedosyt.

Górnik Polkowice – Chojniczanka Chojnice 2:2 (1:2)
0:1 - Jakub Szymański 2. (s)
0:2 - Adam Ryczkowski 39.
1:2 - Kamil Wacławczyk 41.
2:2 - Marek Opałacz 67.
Górnik: Szymański – Fryzowicz cz (72.), Kowalski-Haberek ż, Opałacz, Ratajczak ż – Borkowski (46.Baranowski), Żołądź ż (82.Danilczyk), Wacławczyk (82.Karmelita), Terpiłowski ż (89.Kucharczyk) – Baszak (74.Radziemski), Piątkowski
Chojniczanka: Sokół – Sacharuk, Grolik, Klabník, Grobelny – Klichowicz (70.Napołow), Ziętarski, Kona, Mikołajczak ż (84.Nowak ż), Ryczkowski – Skrzypczak ż
sędziował: Albert Różycki (Łódź).