Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 kwietnia 2024 05:39

SPORT

POLKOWICKI PÓŁMARATON W DESZCZOWEJ ODSŁONIE

Deszczowa aura ich nie odstraszyła i pobiegli 21 kilometrów. Ponad 130 śmiałków stanęło na stracie polkowickiego półmaratonu. Oprócz biegu głównego organizatorzy przygotowali sportowe atrakcje dla młodszych, którym pogoda również była niestraszna.

Wczoraj, 09:01
STACHERA NAJLEPSZY, ALE TO ZA MAŁO

Rafał Stachera, najlepszy zawodnik pierwszego meczu półfinałowego Orlen Superligi, wiele razy do przerwy zatrzymywał szczypiornistów Industrii Kielce, przez co mistrzostwie Polski nie byli w stanie uzyskać większej przewagi. Po pierwszej połowie prowadzili minimalnie.

22.04.2024 08:55
ODRA OPOLE DOMINOWAŁA NAD CHROBRYM

Gospodarze mieli wyraźną przewagę. Oddali więcej strzałów, w tym sześć celnych wobec zaledwie jednego głogowian. Zasłużenie wygrali 3:0, choć w 21. minucie Konrad Węglarz obronił rzut karny.

22.04.2024 08:49
SUKCES KACPRA GIERYKA Z TC CHROBRY

Kacper Gieryk z ekipy TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW przy wsparciu kolegów znakomicie spisał się w Międzynarodowym wyścigu Elity RBB Tour rozgrywanym w Czechach.

19.04.2024 12:12
DOBRY MECZ, SOLIDNY KGHM CHROBRY

To był bardzo dobry mecz głogowian. Najpierw w obronie - przez pierwszy kwadrans stracili tylko trzy bramki, a później w ataku, kiedy w 40. minucie uzyskali pięć trafień przewagi. Nie udało się jej utrzymać do końca, ale już samo to, że Azoty nie były w tanie zdobyć więcej niż dwie bramki z rzędu pokazuje, jak solidnie KGHM Chrobry grał.

TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ W SP1 W POLKOWICACH

W polkowickiej ,,jedynce’’ odbył się międzyszkolny turniej piłki ręcznej. Pod patronatem Jana Wyżykowskiego, młodzi uczestnicy aktywnie spędzali czas, rywalizowali, ale przede wszystkim dobrze się bawili.

19.04.2024 12:11
AWANS DO STREFY MEDALOWEJ PO EMOCJACH

Na kwadrans przed końcem meczu decydującego o awansie do półfinału Orlen Superligi KGHM Chrobry wygrywał z Azotami Puławy pięcioma bramkami. W 57. minucie przewaga stopniała do trzech trafień, ale i to nie było gwarancją zwycięstwa gospodarzy. Ostatnie akcje były bardzo nerwowe, tym bardziej, że głogowianie nie wykorzystali karnego.

18.04.2024 09:56
MŁODZI WALCZYLI W FINALE STREFY LEGNICKIEJ

W sali gimnastycznej SP nr 12 w Głogowie królowała piłka ręczna w wykonaniu młodych adeptów tej dyscypliny. W placówce tej rozegrano finał strefy legnickiej w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży.

18.04.2024 09:51
Ćwierćfinał Orlen Superligi, mecz nr 3 pomiędzy KGHM Chrobry a Azotami-Puławy
ZAGRAĆ Z KIELCAMI - TO STAWKA DWUMECZU KGHM CHROBRY - AZOTY PUŁAWY W ĆWIERĆFINALE ORLEN SUPERLIGI

Dzisiejsze spotkanie zadecyduje o tym kto będzie walczył o medal Orlen Superligi. Mecz nr 3 ćwierćfinału pomiędzy KGHM Chrobry a Azotami Puławy będzie czwartym pojedynkiem w tym sezonie (remi 2-2). Na zwycięzcę czeka już Industria Kielce. W drugiej półfinałowej parze zmierzą się: Orlen Wisła Płock i Górnik Zabrze.

17.04.2024 15:43
WALCZYMY, ALE WAŻNIEJSZY JEST PRZYSZŁY SEZON

Trenerzy Chrobrego i Miedzi, po meczu 27.kolejki Fortuna 1.Ligi, ocenili szanse obu zespołów na finisz ligowych zmagań. Legniczanie mają o 5 punktów więcej, ale czy to oznacza że dostaną się do baraży? Czy takie szanse mają pomarańczowo-czarni? Ireneusza Mamrota, który wciąż w Głogowie wspominany jest z sympatią, spytaliśmy: na co umówił się z właścicielem Miedzi?

17.04.2024 11:37    1