Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 00:21

TE ZMARNOWANE „SETKI”

W pierwszej połowie przewagę trzech bramek uzyskał SPRCChrobry, ale na krótko, bo kwidzynianie odnotowali pięć trafień z rzędu i to oni najpierw prowadzili dwiema, a nawet trzema bramkami. W 46. minucie podopieczni Vitalija Nata doprowadzili do remisu, a chwilę później wygrywali 24:23 i mogli podwyższyć. W ostatnim kwadransie gospodarze byli skuteczniejsi.

MMTS Kwidzyn – Chrobry Głogów 31:29 (16:15)

MMTS: Szczecina, Dudek – Kutyła 5, Ossowski 4, Grzenkowicz 4, Guziewicz 3, Nastaj 3, Zieniewicz 3, Szyszko 2, Orzechowski 2, Landzwojczak 2, Kornecki 1, Majewski 1, Jankowski 1, Krieger

Chrobry: Derewiankin, Klupś – Paterek 7, Grabowski 6, Przysiek 3, Zdobylak 3, Mateuszak 3, Orpik 2, Kosznik 2, Skiba 1, Krzysztofik 1, Włoskiewicz 1, Warmijak, Krzywicki, Jamioł