Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 kwietnia 2024 00:42

NAT: TRZEBA PÓJŚĆ DO KARDIOLOGA

Sztuką w sporcie jest odnosić sukcesy, wtedy kiedy nie jest się w najlepszej formie. Wtedy, kiedy gra się wyjątkowo nieskutecznie. Chrobry starcie z Azotami Tarnów rozpoczął od prowadzenia 6:3, ale szybko stracił przewagę. Mało tego, to goście zaraz po przerwie wygrywali pięcioma trafieniami. Decydujące okazały się ostatnie minuty. W 59. Azoty minimalnie prowadziły, ale końcówka należała do głogowian.
Chrobry - Grupa Azoty 28-27

Chrobry Głogów - Grupa Azoty Unia Tarnów 28:27 (10:12)
Chrobry: Stachera (14/39 - 36 proc.), Derewiankin (0/2), Jamioł 8, Orpik 6, Zdobylak 5, Paterek 3, S. Włoskiewicz 3, Strycz 2, Skiba 1, Warmijak, Krzysztofik, Przysiek
Unia: Małecki (15/38 - 39 proc.), Liljestrand (0/5), Kużdeba 10, Tokuda 5, Buszkow 4, Sanek 2, Yoshida 2, Minocki 2, Kaźmierczak 1, Dadej 1, Matsuura, Kniaziew