Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tvmaster.eu

NASZE TEMATY
KOLEŻANKI JOLI ZAPRASZAJĄ NA AKCJĘ NA BASENIE KOLEŻANKI JOLI ZAPRASZAJĄ NA AKCJĘ NA BASENIE Ewelina Grzegorek-Tamecka stała się twarzą znanej wam już dobrze akcji charytatywnej dla Joli Wójcik - chorej na raka pracownicy Chrobrego Głogów. Nie po raz pierwszy zwraca się do was z prośbą o pomoc i podkreśla, że jak dotąd nie zawiedliście nadziei jej przyjaciółki. Prosi więc, byście byli z nimi także jutro (26.06.), podczas wielkiego otwarcia basenów zewnętrznych na pływalni Chrobrego Głogów. Wstęp jest bezpłatny, a na miejscu będą na was czekali wolontariusze z puszkami. Legendy i zabytki Głogowa na ścianach przejścia podziemnego Legendy i zabytki Głogowa na ścianach przejścia podziemnego Przejście podziemne przy ul. Obrońców Pokoju w Głogowie przechodzi wyjątkową metamorfozę. Odnowiony obiekt zyskuje nową, artystyczną odsłonę. Na jego ścianach powstają kolorowe murale nawiązujące do historii miasta, najważniejszych zabytków oraz lokalnych legend. Głogów: Piknik w DPS Magnolii na powitanie lata i Dzień Ojca Głogów: Piknik w DPS Magnolii na powitanie lata i Dzień Ojca Przed budynkiem Domu Pomocy Społecznej „Magnolii” w Głogowie odbył się piknik inaugurujący lato. Wydarzenie zgromadziło mieszkańców placówki, pracowników oraz gości z zaprzyjaźnionych ośrodków. Lekarz z Głogowa mistrzem świata. Przywiózł 13 medali z Chorwacji Lekarz z Głogowa mistrzem świata. Przywiózł 13 medali z Chorwacji To był tydzień pełen emocji, wysiłku i sportowej rywalizacji. W tegorocznej edycji Medigames udział wzięło ponad tysiąc zawodników z 42 krajów. Zawody odbywały się od 13 do 20 czerwca w Chorwacji, a uczestnicy musieli mierzyć się nie tylko z rywalami, ale także z trzydziestostopniowymi upałami. Policja przypomina: nie zostawiaj dzieci i zwierząt w samochodzie! Policja przypomina: nie zostawiaj dzieci i zwierząt w samochodzie! Trwające upały sprawiają, że wnętrze samochodu może w bardzo krótkim czasie zamienić się w niebezpieczną pułapkę. Policjanci przypominają, że pozostawienie w aucie dziecka, osoby starszej, chorej lub zwierzęcia może doprowadzić do tragedii.
Gmina Głogów z dotacją dla seniorów. Ponad 56 tys. zł na kluby Gmina Głogów z dotacją dla seniorów. Ponad 56 tys. zł na kluby Gmina Głogów znalazła się w gronie samorządów, które otrzymały wsparcie finansowe w ramach tegorocznej edycji programu „Aktywni Seniorzy – ASY”. Uroczyste przekazanie promes odbyło się w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim. Głogowski szpital: jak działa oddział neonatologiczny? Głogowski szpital: jak działa oddział neonatologiczny? Oddział Neonatologiczny Głogowskiego Szpitala spełnia wymagania I stopnia opieki perinatologicznej nad noworodkiem. Oznacza to, że zapewnia kompleksową opiekę medyczną dzieciom od pierwszych chwil życia. Zakres działalności oddziału obejmuje: profilaktykę zdrowotną, opiekę nad zdrowymi noworodkami, promocję zdrowia i edukację rodziców, opiekę nad noworodkami z ryzyka okołoporodowego, leczenie chorych noworodków, pomoc dzieciom znajdującym się w stanie zagrożenia życia. Szkolny Dzień Sportu w Rzeczycy Szkolny Dzień Sportu w Rzeczycy Uczniowie Szkoły Podstawowej w Rzeczycy ostatni tydzień w szkole rozpoczęli od zmagań sportowych i zabawy, bo w końcu wszystkie oceny już wystawione, a pogoda zachęca do przebywania na świeżym powietrzu. Imprezę, która była jednocześnie Dniem Sportu i "zaległym" Dniem Dziecka, który uczniowie spędzili na letniej szkole w Pogorzelicy, przygotowało wspólnie grono pedagogiczne, samorząd szkolny i Rada Rodziców. Nadciąga ekstremalny żar. Nawet 40°C w zachodniej Polsce pod koniec tygodnia Nadciąga ekstremalny żar. Nawet 40°C w zachodniej Polsce pod koniec tygodnia Fale upałów nie są niczym niezwykłym na naszych szerokościach geograficznych. Każdego roku występują wysokie temperatury, burze i nawałnice. O ich intensywności decyduje jednak wiele czynników atmosferycznych. Kluczowe znaczenie mają m.in. nagrzanie mas powietrza, kierunek ich przemieszczania się, adwekcja ciepła, układy baryczne oraz blokady cyrkulacji. Ponad 720 gramów marihuany w mieszkaniu mieszkańca Głogowa Ponad 720 gramów marihuany w mieszkaniu mieszkańca Głogowa Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego głogowskiej komendy zatrzymali 41-letniego mieszkańca Głogowa podejrzewanego o posiadanie narkotyków.
Reklama
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama