Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

POZNAJECIE SIĘ? W oku kamery z 2010 roku.

POZNAJECIE SIĘ? W oku kamery z 2010 roku.

Nasza kamera towarzyszy głogowianom od niemal 30lat. Dzieciom i młodzieży kibicujemy w konkursach i turniejach, i gratulujemy przy zbieraniu laurów. W naszym archiwum sprzed 10 lat przypominamy niektóre z czerwcowych takich wydarzeń. Poznajecie się na tych zdjęciach?

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 35°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama