Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WYBIERAJĄ PRZEWODNICZĄCEGO

Kandydat KR Rafaela Rokaszewicza zrezygnował z funkcji wiceprzewodniczącego, kandydat KR PiS uważa, że przyjdzie czas na złożenie rezygnacji.
WYBIERAJĄ PRZEWODNICZĄCEGO

Dwóch kandydatów zgłoszonych zostało na funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej w Głogowie. Zbigniew Sienkiewicz - Klub Radnych Rafaela Rokaszewicz oraz Mariusz Kędziora - Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość. Zbigniew Sienkiewicz zrezygnował najpierw z funkcji wiceprzewodniczącego. Mariusz Kędziora uważa, że nie musi tego robić i dopiero po ewentualnym wyborze na przewodniczącego taką rezygnację złoży. Dalszą część sesji prowadzi radny Sławomir Majewski. Wybrano komisję skrutacyjną, po czym prowadzący sesje ogłosił przerwę. Po przerwie poznamy nowego przewodniczącego Rady Miejskiej w Głogowie. Do tematu wrócimy.


Podziel się
Oceń

Temperatura: 35°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama