Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

SIENKIEWICZ NOWYM PRZEWODNICZĄCYM RADY

SIENKIEWICZ NOWYM PRZEWODNICZĄCYM RADY

Nie było niespodzianki. Nowym przewodniczącym Rady Miejskiej w Głogowie został Zbigniew Sienkiewicz - radny z obozu prezydenta. Klub Radnych Rafaela Rokaszewicza stanowi w radzie większość i to prawdopodobnie ich głosami został obsadzony fotel przewodniczącego. Głosowanie było tajne. 12 radnych było za tą kandydaturą, kontrkandydat Mariusz Kędziora otrzymał 9 głosów.


Podziel się
Oceń

Temperatura: 35°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama