Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

RADA Z PRZEWODNICZĄCYM. Miejsce po Leszku Drankiewiczu obsadzone.

RADA Z PRZEWODNICZĄCYM. Miejsce po Leszku Drankiewiczu obsadzone.

Nowy przewodniczący Rady Miejskiej w Głogowie wybrany. Kandydatów było dwóch - Zbigniew Sienkiewicz z KR Rafaela Rokaszewicza oraz Mariusz Kędziora z KR PiS. Rada na to stanowisko wybrało radnego Sienkiewicza, który przed głosowaniem najpierw złożył rezygnację z pełnionej dotychczas funkcji wiceprzewodniczącego.

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 35°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama