Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

AUTOBUS Z „BRONKIEM”. Z naszego archiwum.

AUTOBUS Z „BRONKIEM”. Z naszego archiwum.

10 lat temu do Głogowa przyjechał autobus z wizerunkiem Bronisława Komorowskiego. W środku ówczesnego kandydata na prezydenta nie było, ale mieszkańcy mogli porozmawiać z wolontariuszami, którzy w ten sposób promowali kandydata Platformy Obywatelskiej w kampanii wyborczej. W naszym telewizyjnym archiwum wracamy m.in. to tego wydarzenia.

 

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 35°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama