Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

KOLEJNY KIEPSKI MECZ CHROBREGO. Oddali mecz bez walki.

KOLEJNY KIEPSKI MECZ CHROBREGO. Oddali mecz bez walki.

Już z Bełchatowem Chrobry miał kłopoty, żeby skonstruować ciekawe akcje podbramkowe. W Radomiu głogowianie nie oddali celnego strzału na bramkę rywali i zasłużenie przegrali 0:2. Trener Ivan Djurdjević nie próbował tłumaczyć swoich zawodników. Powiedział wprost, że że „oddali mecz bez walki, zagrali bez jaj”.

 

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 35°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama