Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

JESZCZE LEPSZA DIAGNOSTYKA. Centrum oddane do użytku.

JESZCZE LEPSZA DIAGNOSTYKA. Centrum oddane do użytku.

Blisko 4 mln 300 tys. zł. Tyle wynosi wartość modernizacji Centrum Diagnostyki Obrazowej w Głogowskim Szpitalu Powiatowym. Inwestycja została wczoraj uroczyście oddana do użytku. W ramach inwestycji Centrum przeszło gruntowny remont oraz wyposażone zostało w nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 36°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama