Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ODPOWIE ZA AGRESJĘ

ODPOWIE ZA AGRESJĘ

O agresji na drodze mówi się coraz częściej. A to za sprawą nagrań zarejestrowanych przy użyciu kamerki samochodowej bądź telefonu komórkowego, które często są publikowane w sieci. Jedna z takich sytuacji spotkała głogowianina. Całe zajście nagrał telefonem właśnie a dzięki nagraniu głogowska policja namierzyła agresora.

 

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Temperatura: 37°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama