Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Popsuty infomat przy MOK w Głogowie wreszcie zniknie?

Multimedialne kioski pojawiły się w Głogowie wiele lat temu. Stały między innymi przy Miejskim Ośrodku Kultury i przy Muzeum Archeologiczno-Historycznym. Miały pomagać turystom. Pozwalały też kupić bilety na wydarzenia kulturalne. Po pewnym czasie mieszkańcy i turyści przestali z nich korzystać. Technologia poszła do przodu. Każdy ma dziś telefon z internetem i szybki dostęp do informacji. Infomaty zaczęły psuć się coraz częściej, a naprawy kosztowały gminę miejską.
Kliknij aby odtworzyć

Urządzenie przy Muzeum już zniknęło. Został tylko infomat przy MOK. Jego stan jest bardzo zły. Obudowa jest porysowana i odrapana. Sprzęt nie działa od dłuższego czasu i psuje wygląd przestrzeni przy placówce. Zapytaliśmy miasto o dalsze losy infomatu. Marta Dytwińska-Gawrońska, naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej, Promocji i Turystyki, przekazała, że zgłosi sprawę do odpowiedniego wydziału. Celem ma być usunięcie także i tego kiosku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 21°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: . Treść komentarza: Nareszcie!! Data dodania komentarza: 16.08.2026, 20:26 Źródło komentarza: PO 80 LATACH DOCZEKAJĄ SIĘ DROGI Autor komentarza: stef Treść komentarza: ale nieudolni!!!!!i itak od lat!!!! przejście na poczdamskiej,pod torami,niemcy zbudowali,polacy niemogą uruchomić,wstyd!!!!! Data dodania komentarza: 16.08.2026, 13:42 Źródło komentarza: NA STYKU GŁOGÓW - PKP DRGNĘŁO W SPRAWIE KOLEJOWYCH RUIN... O ILE MIASTO ZAPŁACI Autor komentarza: Szwajcaria2 Treść komentarza: To jest zlodziej Wisi mi 500euro Jebana rura bez zasad Data dodania komentarza: 16.08.2026, 07:50 Źródło komentarza: INSPIRACJĄ: TUPAC, PEJA I ŻYCIE Autor komentarza: Kris Muz Treść komentarza: Na budynku dworca przydalby sie opis DWORZEC KOLEJOWY. Obiekt nie jest "widoczny" dla niemiejscowych i pytają o dworzec stojąc przy nim. Data dodania komentarza: 15.08.2026, 19:34 Źródło komentarza: NA STYKU GŁOGÓW - PKP DRGNĘŁO W SPRAWIE KOLEJOWYCH RUIN... O ILE MIASTO ZAPŁACI Autor komentarza: Wojewoda Treść komentarza: Ad kładka nad torami, to jest na terenie PKP i to PKP musi wyremontować kładkę. To samo było w Brzegu Dolnym. https://www.tumieszkambrzegdolny.pl/koniec-w%C4%85tpliwo%C5%9Bci-k%C5%82adka-nad-torami-zostanie-wyremontowana Data dodania komentarza: 15.08.2026, 19:14 Źródło komentarza: NA STYKU GŁOGÓW - PKP DRGNĘŁO W SPRAWIE KOLEJOWYCH RUIN... O ILE MIASTO ZAPŁACI Autor komentarza: 876 Treść komentarza: Tam gdzie są potrzebni to się boją iść... Data dodania komentarza: 15.08.2026, 12:50 Źródło komentarza: Akcja „Motocyklista” w powiecie polkowickim. Są mandaty i zatrzymania
Reklama
Reklama