Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

TRANSOWO Z BALKONU. Kolejny koncert w ramach SAM.

TRANSOWO Z BALKONU. Kolejny koncert w ramach SAM.

Za nami kolejne wydarzenie kulturalne w ramach akcji SAM, czyli Spontanicznej Akcji Muzycznej. W ostatni piątek fani muzyki mogli wysłuchać koncertu z balkonu klubu Mayday. Z niego popłynęły dźwięki Pozytywnej Grupy Bębniarskiej.

 

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 37°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama