Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W AUTOBUSIE Z MASECZKĄ. Pasażerowie muszą pamiętać o nakazie.

W AUTOBUSIE Z MASECZKĄ. Pasażerowie muszą pamiętać o nakazie.

„Co jakiś czas korzystam z komunikacji miejskiej i parę razy byłam świadkiem kłótni z powodu braku maseczki na twarzy przez jednego z pasażerów choć jest nakaz ich noszenia w środkach komunikacji publicznej. Nie wszyscy także stosują się do zajmowania wyznaczonych miejsc w autobusach”. To głos jednej z głogowianek, która zgłosiła nam ten problem. Sprawdziliśmy w Komunikacji Miejskiej i w KPP w Głogowie, czy faktycznie niestosowanie się do obostrzeń jest nagminne.

 

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 36°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama