Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Uczniowie z Głogowa na stażach w Szwecji. Miesiąc z Erasmus+

Z GŁOGOWA DO SZWECJI. UCZNIOWIE WRÓCILI Z ZAGRANICZNYCH PRAKTYK

30 uczniów Zespołu Szkół im. Jana Wyżykowskiego ma za sobą miesięczne staże zawodowe w Szwecji. Zagraniczny wyjazd odbył się w ramach programu Erasmus+ pn. „Spoglądaj w przyszłość - ucz się teraz”.
Kliknij aby odtworzyć

Młodzież oprócz szlifowania języka nabywała nowe umiejętności zawodowe, które przydadzą się podczas szukania pierwszej pracy. Zagraniczne praktyki były możliwe dzięki wsparciu powiatu głogowskiego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 20°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama