Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

CZAS POWYBORCZEJ REFLEKSJI . Komentarze po wyborach prezydenckich.

CZAS POWYBORCZEJ REFLEKSJI . Komentarze po wyborach prezydenckich.

Powoli opadają emocje związane z niedzielnymi wyborami prezydenckimi. Po wynikach można wnioskować, że społeczeństwo jest mocno podzielone na dwa obozy. Czy to oznacza, że o jakiejkolwiek współpracy politycznej nie może być mowy? Czy teraz dla jednych przyjdzie czas rozliczeń za kampanię a dla innych czas świętowania?

 

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 36°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama