Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Będzie kontrola w SP nr 3 w Głogowie po zdarzeniu na lekcji techniki

KURATORIUM I PROKURATURA REAGUJĄ NA INCYDENT W SP NR 3

Nie milknie echo zdarzenia, do którego doszło w Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie. Dolnośląskie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu zapowiedziało wszczęcie kontroli w placówce. Co więcej, wkrótce do komisji dyscyplinarnej dla nauczycieli przy wojewodzie dolnośląskim trafi zawiadomienie od dyrektora szkoły.
Kliknij aby odtworzyć

Jeśli wszczęta zostanie procedura wówczas rzecznik dyscyplinarny będzie miał 5 miesięcy, aby ustalić czy nauczyciel faktycznie uchybił godności zawodu i powinien ponieść karę. 



 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 27°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama