Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Służby pracują od 1 w nocy

Marznący deszcz i ujemne temperatury spowodowały powstanie gołoledzi na terenie całych Polkowic. Od godzin nocnych drogi i chodniki są bardzo śliskie. Jak informuje Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej, brygady pracują nieprzerwanie od godziny 1:00 w nocy. Akcja prowadzona jest na bieżąco w całym mieście. Służby monitorują sytuację w terenie i reagują natychmiast. Celem jest ograniczenie śliskości nawierzchni i zapewnienie możliwie bezpiecznych warunków poruszania się – zarówno dla kierowców, jak i pieszych.
Kliknij aby odtworzyć

W ramach Akcji Zima w teren wyjechały:
• 2 pługopiaskarki na podwoziu ciężarowym
• 1 ciągnik z pługiem i piaskarką
• 3 miniciągniki do chodników
• sprzęt ręczny do pracy w trudno dostępnych miejscach

Magazyny PGM mają być zabezpieczone w ilości:
• 400 ton soli
• 400 ton piasku
• mieszanki bezpieczne dla pieszych i infrastruktury

źródło i film: PGM Polkowice


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 32°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama