Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Autobusy znów ruszają

Po trudnym poranku spowodowanym gołoledzią, komunikacja autobusowa w gminie Polkowice wraca do działania. Od godziny 12.00 autobusy ponownie wyjeżdżają na trasy. Przewoźnik informuje, że uruchomione zostaną wszystkie linie. Nadal jednak nie pojedzie kilka kursów do samego miasta Polkowice. Dotyczy to głównie połączeń z mniejszych miejscowości. Mieszkańcy wiosek, którzy mają wątpliwości co do swojego kursu, mogą skontaktować się bezpośrednio z dyspozytorem. Ma on na bieżąco informacje o każdym autobusie. Wieczorem sytuacja może się znów zmienić. Jeśli warunki na drogach się pogorszą, możliwe będą kolejne ograniczenia na liniach pozamiejskich. Dobra wiadomość jest taka, że pracownicy ze Strefy Ekonomicznej zostaną dowiezieni na III zmianę. Autobusy przywiozą też do Polkowic osoby kończące II zmianę.
Autobusy znów ruszają

Źródło: UG Polkowice

Władze gminy i przewoźnik apelują o ostrożność i śledzenie komunikatów. Warunki na drogach wciąż są trudne.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 32°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama