Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ODCHODZI NA EMERYTURĘ. Od sierpnia Jolana Kaczmarek przestanie być dyrektorem DPS Magnolia.

ODCHODZI NA EMERYTURĘ. Od sierpnia Jolana Kaczmarek przestanie być dyrektorem DPS Magnolia.

Dyrektorką tej placówki jest od 12 lat. Jest, jeszcze. Bo z ostatnim dniem lipca tego roku przechodzi na emeryturę. Jolanta Kaczmarek za kilkanaście dni przestanie pełnić funkcję dyrektora Domu Pomocy Społecznej Magnolia w Głogowie. Starostwo Powiatowe jest w trakcie wyboru jej następcy.

 

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 36°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama