Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

MIASTO PRYSKA, KOMARY NADAL GRYZĄ. Walka z uciążliwymi owadami trwa.

MIASTO PRYSKA, KOMARY NADAL GRYZĄ. Walka z uciążliwymi owadami trwa.

Od wielu lat w okresie lata największą udręką mieszkańców Głogowa i okolic. Raz jest ich mniej, innym razem więcej i wówczas mocno dają się nam we znaki. W tym roku komary pojawiły się nagle kilka tygodni temu. Jest ich tak dużo, że skutecznie odstraszają przed przebywaniem na dworze nawet w słońcu. Nie brakuje głosów mówiących o tym, że władze miasta przegrywają z tymi owadami choć prowadzone są opryski.

 

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Temperatura: 36°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama