Jestem bardzo wdzięczna, że mam wokół siebie tylu wspaniałych ludzi. Dziękuję wszystkim za każde miłe słowo, każdą ciepłą wiadomość i za każdą złotówkę przekazaną na moje leczenie.
- mówi: Aldona Starewicz.
źródło i zdjęcie: Głogowski Szpital Powiatowy

Napisz komentarz
Komentarze