Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

CHCIAŁ SKAKAĆ. Wchodził na most i groził, że się zabije.

CHCIAŁ SKAKAĆ. Wchodził na most i groził, że się zabije.

Desperat na głogowskim różowym moście to widok znany mieszkańcom. Na szczęście interwencje służb ratunkowych sprawiają, że nie dochodzi do tragedii. 10 lat temu pewien mężczyzna co jakiś czas wchodził na najwyższy punkt mostu i groził, że skoki. W naszym telewizyjnym archiwum wracamy do jednego z tych zdarzeń.

 

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Temperatura: 36°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama