Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ŹLE WYKONANY? Uwagi mieszkańca na temat parkingu.

ŹLE WYKONANY? Uwagi mieszkańca na temat parkingu.

Jeden z głogowian podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat wybudowanego parkingu pomiędzy ulicą Staromiejską a Rzeźniczą na Starym Mieście. Zdaniem mężczyzny parking ten jest niefunkcjonalny a system odprowadzania wód deszczowych nie sprawdza się po opadach.

 

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Temperatura: 35°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama