Na miejscu nie brakowało atrakcji dla dzieci i dorosłych. Organizatorzy przygotowali animacje, konkursy, muzykę oraz wiele niespodzianek. Przez cały dzień trwała wspólna zabawa, a uczestnicy chętnie korzystali z przygotowanych aktywności. Dopisała również atmosfera. Rodziny mogły odpocząć, integrować się i spędzić kilka godzin na świeżym powietrzu. Uśmiechy na twarzach uczestników były najlepszym dowodem na to, że tegoroczna edycja festynu ponownie okazała się dużym sukcesem.
Soboty w górnictwie są w zasadzie wykorzystywane do pracy. Dobrowolnie, przymusowo, nasi pracownicy muszą iść do pracy. A to jest też jedna z okazji, gdzie nie idą do tej pracy do kopalni, bo żona też mówi mężowi, że jedziemy całą rodziną świętować, integrować się na festyn.
- mówi Piotr Trempała, Przewodniczący MZZPD KGHM.
Troszeczkę ruchu, bo i pograją, pokorzystają. A wiadomo, w domu by siedziały przed tymi telefonami. A tak właśnie zapominają na tą chwilę, że telefonu w ogóle. Pokorzystają troszeczkę i z atrakcji, i z jedzonka. I tutaj z rejsu też można.
- powiedziała Pani Ewelina.
Wydaje mi się, że to jest bardzo dobra taka inwestycja w załogę, w rodziny, które przyjeżdżają tutaj, się integrują i bardzo fajnie bawią.
- podkreślał jeden z górników uczestniczący w festynie.
Napisz komentarz
Komentarze