Regionalna Izba Obrachunkowa oraz Komisja Budżetu i finansów również pozytywnie zaopiniowała wykonanie budżetu za 2025 rok.
Wynik oznacza, że większość rady pozytywnie oceniła działania burmistrza oraz wykonanie budżetu gminy. Jednocześnie liczba głosów wstrzymujących się pokazuje, że nie wszyscy samorządowcy podzielali tę ocenę. „Za” głosowali wszyscy radni z Klubu Burmistrza Wiesława Wabika (Mariola Kośmider, Piotr Nowak, Piotr Cybulski, Elżbieta Kich-Wiśniewska, Ireneusz Traczyk, Arkadiusz Bloch, Sławomir Tarnowski, Joanna Oczkoś-Miżejewska, Bartosz Muszyński, Beata Kulikowska, Justyna Jeziorna) od głosu wstrzymali się radni Prawa i Sprawiedliwości oraz dwóch niezrzeszonych radnych (Robert Drobina, Krzysztof Nester), przeciw zagłosował Krzysztof Wabik.
WIĘCEJ JUŻ WKRÓTCE W MATERIALE 🎥

Napisz komentarz
Komentarze