Służby zostały powiadomione o zdarzeniu w niedzielę około południa. Do wypadku doszło w rejonie plaży głównej w Sławie. Informację przekazali dwaj mężczyźni, którzy przebywali na łodzi razem z 57-latkiem. Po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęto szeroko zakrojoną akcję ratowniczo-poszukiwawczą. W działania zaangażowani byli strażacy, policjanci oraz specjalistyczne grupy nurkowe. Poszukiwania prowadzono zarówno na wodzie, jak i pod jej powierzchnią. Na miejscu działała specjalistyczna grupa z sonarem ze Świebodzina oraz straż leśna wykorzystująca drona. We wtorek, przed godziną 17.00, w pobliżu miejsca, w którym mężczyźni przebywali na łodzi, odnaleziono ciało poszukiwanego 57-letniego mieszkańca gminy Rudna.
Reklama
Wielogodzinne poszukiwania zakończone. 57-latek utonął w Jeziorze Sławskim
Zakończono poszukiwania 57-letniego mieszkańca gminy Rudna, który w niedzielę utonął w Jeziorze Sławskim.
- Dzisiaj, 08:45

Reklama
Napisz komentarz
Komentarze