Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach zatańczyli również poloneza, tym samym żegnając się z placówką, w której spędzili wiele lat.
Reklama
Uczniowie rozpoczęli wakacje
ROK SZKOLNY ZAKOŃCZONY, ÓSMOKLASIŚCI POŻEGNANI
W polkowickich szkołach podstawowych wybrzmiał ostatni dzwonek w roku szkolnym 2025/2026. Uczniowie odebrali świadectwa i rozpoczęli wakacje, a szczególny charakter miały uroczystości przygotowane dla ósmoklasistów, którzy zakończyli naukę w podstawówkach i po wakacjach rozpoczną nowy etap edukacji.
- Dzisiaj, 19:54
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze