Na uczestników czekają domowe potrawy przygotowane przez koła gospodyń wiejskich. Dużym zainteresowaniem cieszy się również strefa mundurowa, w której prezentują się przedstawiciele wojska, policji oraz straży pożarnej. Nie brakuje atrakcji dla najmłodszych. Organizatorzy przygotowali dmuchańce, fotobudkę, animacje, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki oraz pokaz banie mydlanych. Podczas wydarzenia prowadzona jest zbiórka na leczenie Antosia Wronowskiego, podopiecznego Stowarzyszenia Otwarte Drzwi. Organizatorzy zachęcają wszystkich odwiedzających do wsparcia akcji i wrzucenia datku do puszki. II Piknik Serc potrwa co najmniej do godziny 13.00.
Robimy piknik dla dzieci, które potrzebują naprawdę pomocy. W tym roku robimy dla Antosia. A dzisiaj z nami są straż, policja, wojsko, koła gospodyń, fotobudki.Diabetycy są. Dużo, dużo atrakcji mamy przygotowanych dla mieszkańców. Wiem, że pogoda dzisiaj jest upał. W tamtym roku mieliśmy deszcz, a w tym mamy upał, ale bardzo, bardzo zapraszamy. Do godziny 13 dzisiaj jesteśmy na bulwarze. Mieszkańcy przychodzą, wspierają Antosia, wrzucają do puszek. Można sobie wziąć ciasto, kiełbasę z grilla, popcorn, kukurydza, bigos. Dużo, dużo fajnych rzeczy jest.
- mówi: Marta Wojtysiak, Organizatorka Pikniku.
Napisz komentarz
Komentarze