Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Głogów pomaga Antosiowi. Trwa II Piknik Serc na bulwarze

Od godziny 10.00 na Bulwarze Nadodrzańskim trwa II Piknik Serc. Wydarzenie przyciąga mieszkańców Głogowa, którzy chcą spędzić sobotnie przedpołudnie w rodzinnej atmosferze, a jednocześnie wesprzeć szczytny cel.
Kliknij aby odtworzyć

Na uczestników czekają domowe potrawy przygotowane przez koła gospodyń wiejskich. Dużym zainteresowaniem cieszy się również strefa mundurowa, w której prezentują się przedstawiciele wojska, policji oraz straży pożarnej. Nie brakuje atrakcji dla najmłodszych. Organizatorzy przygotowali dmuchańce, fotobudkę, animacje, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki oraz pokaz banie mydlanych. Podczas wydarzenia prowadzona jest zbiórka na leczenie Antosia Wronowskiego, podopiecznego Stowarzyszenia Otwarte Drzwi. Organizatorzy zachęcają wszystkich odwiedzających do wsparcia akcji i wrzucenia datku do puszki. II Piknik Serc potrwa co najmniej do godziny 13.00.

Robimy piknik dla dzieci, które potrzebują naprawdę pomocy. W tym roku robimy dla Antosia. A dzisiaj z nami są straż, policja, wojsko, koła gospodyń, fotobudki.Diabetycy są. Dużo, dużo atrakcji mamy przygotowanych dla mieszkańców. Wiem, że pogoda dzisiaj jest upał. W tamtym roku mieliśmy deszcz, a w tym mamy upał, ale bardzo, bardzo zapraszamy. Do godziny 13 dzisiaj jesteśmy na bulwarze. Mieszkańcy przychodzą, wspierają Antosia, wrzucają do puszek. Można sobie wziąć ciasto, kiełbasę z grilla, popcorn, kukurydza, bigos. Dużo, dużo fajnych rzeczy jest.

- mówi: Marta Wojtysiak, Organizatorka Pikniku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 36°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama