Warsztaty i pokazy już się rozpoczęły i trwać będą do godz. 15:00. W pobliżu grodu i polany, gdzie się odbywają, organizatorzy zapewniają parking. Są też zadaszone ławy dla tych, którym słońce da się we znaki, oraz food trucki z zimnymi napojami. Darmowa woda jest również dostępna w punkcie informacyjnym organizatora.
Pogodę mamy piękną, żar leje się z nieba, ale my nie rezygnujemy z naszych działań. Dlatego w niedzielę zapraszam na warsztaty, które organizujemy tutaj w Obiszowie. Warsztat szklarski, warsztat ceramiczny, warsztat muzyczny z Maciejem ze Szlaku Starych Drzew oraz zespołem Magia Folkloru. Ale to nie wszystko. Zobaczycie również codzienne życie, które toczy się na naszej polanie dzięki rzemieślnikom, rekonstruktorom, stoiskom i kramom rzemieślniczym. Zapraszamy do Obiszowa. Tu będzie się jeszcze działo mnóstwo wspaniałych rzeczy
– zaprasza dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Grębocicach, Renata Chrzan.
Napisz komentarz
Komentarze