Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

- TO BYŁA ZBRODNIA SĄDOWNICZA. Pamiętali o śmierci żołnierzy podziemia niepodległościowego.

- TO BYŁA ZBRODNIA SĄDOWNICZA. Pamiętali o śmierci żołnierzy podziemia niepodległościowego.

Członkowie Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów oraz mieszkańcy miasta oddali hołd Danusi Siedzikównej ps. Inka oraz Feliksowi Selmanowiczowi ps. Zagończyk. Ci żołnierze podziemia niepodległościowego 74. lata temu zostali straceni podczas egzekucji wykonanej przez funkcjonariuszy służby bezpieczeństwa.

 

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 32°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama