Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

RATOWNICY PODSUMOWALI SEZON. Wodniacy zakończyli letnie patrole na Odrze.

RATOWNICY PODSUMOWALI SEZON. Wodniacy zakończyli letnie patrole na Odrze.

Przez siedem dni w tygodniu od godziny 12:00 do 20:00 patrolowali w czasie wakacji Odrę i jej brzegi i dbali o bezpieczeństwo wypoczywających nad rzeką. Ratownicy wodni ze Sławy zakończyli tegoroczny sezon patrolowy w Głogowie.

 

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 30°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama