Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

TO BYŁ SAMOZAPŁON? Pożar na wysypisku śmieci w Biechowie.

TO BYŁ SAMOZAPŁON? Pożar na wysypisku śmieci w Biechowie.

9 zastępów straży pożarnej przez kilka godzin walczyło z pożarem śmieci na wysypisku w Biechowie. Ogień pojawił się wczoraj po godzinie 18-tej.

 

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 29°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama