Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

GMINA SZUKA WSPARCIA, PROKURATURA JESZCZE BADA. Nielaglne składowisko niebezpiecznych odpadów nadal straszy.

GMINA SZUKA WSPARCIA, PROKURATURA JESZCZE BADA. Nielaglne składowisko niebezpiecznych odpadów nadal straszy.

Mijają kolejne miesiące a niebezpieczne odpady z działki przy ulicy Południowej w Głogowie nie znikają. I póki co dużo wskazuje na to, że jeszcze długo przyjdzie nam na to poczekać. Władze miasta próbują pozyskać środki zewnętrzne na usunięcie i zutylizowanie chemikaliów, ale na razie bez skutku

 

.

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Temperatura: 26°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama