Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WALCZYLI O WYNIK NA DRĄŻKU. Próbowali pobić rekord.

WALCZYLI O WYNIK NA DRĄŻKU. Próbowali pobić rekord.

W ostatnią sobotę przypadał Światowy Dzień Podciągania. Z tej okazji przy głogowskiej Marinie ustawiono przyrządy do ćwiczeń a chętni głogowianie mogli spróbować swoich sił w podciąganiu właśnie. Przy okazji próbowano pobić zeszłoroczny wynik.

 

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Temperatura: 26°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama