Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

MIEDZIOWE DERBY. KAŻDA STRATA PUNKTÓW BOLI

Po derbowym meczu Superligi PGNiG trenerzy Chrobrego i Zagłębia skomentowali pracę sędziów, którzy pokazali trzy czerwone kartki i wyrzucili zawodników z boiska na 32 minuty. Czy zawodnicy zasługiwali na wszystkie kary? Czy trenerzy, którzy podczas meczu nie potrafili się pogodzić z niektórymi decyzjami arbitrów, mają do nich uwagi?
MIEDZIOWE DERBY. KAŻDA STRATA PUNKTÓW BOLI

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 24°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama