To była wyjątkowa i historyczna chwila. W czasie niedzielnej, jubileuszowej mszy świętej w Kolegiacie nastąpiło odnowienie Kapituły Kolegiackiej. Dokonał tego uroczyście biskup Tadeusz Lityński, który postanowił powołać po 200 latach przerwy ponownie Kapitułę.
Reklama
KAPITUŁA KOLEGIACKA PRZYWRÓCONA. Uroczysta msza jubileuszowa w głogowskiej Kolegiacie.
- 30.09.2020 14:04 (aktualizacja 13.08.2023 21:18)
Reklama