Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WSPINALI SIĘ NA BULWARZE. Ciekawa inicjatywa promująca ruch.

Kliknij aby odtworzyć

Chętni głogowianie mieli okazję powspinać się na specjalną ściankę a przy okazji wesprzeć ideę budowy hospicjum w Głogowie. A wszystko to w ramach turnieju miast. Wspinali się dorośli oraz dzieci.


Podziel się
Oceń

Temperatura: 21°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama