Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PENSJONARIUSZE I PERSONEL Z KORONAWIRUSEM. Chorych w DPS-ie coraz więcej.

Kliknij aby odtworzyć

Sytuacja w Domu Pomocy Społecznej Magnolia w Głogowie niestety nie poprawia się. COVID potwierdzono u kilku pracowników placówki oraz u trzech pensjonariuszy, z których jeden przebywa w szpitalu. Nadal nie wiadomo czy i kiedy przeprowadzone zostaną testy u wszystkich osób znajdujących się w DPS-ie. Niektórzy próbują wykonać testy na własną rękę. Załoga zwróciła się nawet z apelem, aby zaczęto ich badać.

 


Podziel się
Oceń

Temperatura: 21°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama