W ciągu trzech tygodni zawodnicy Legionu Głogów dwukrotnie okazali się najlepsi drużynowo w imprezach rangi mistrzowskiej a do tego zdobyli ponownie kilka medali. Tym razem głogowscy kickbokserzy udowodnili swoje umiejętności podczas Mistrzostw Polski w formule K1, które odbyły się w Ełku.
Reklama
POTWIERDZILI SWOJĄ KLASĘ. Kolejny dobry występ kickbokserów Legionu Głogów.
- 14.10.2020 13:03 (aktualizacja 14.08.2023 02:59)
Reklama