Zakończyły się prace konserwatorskie części kaplicy Najświętszej Maryi Panny w kościele Bożego Ciała na Starym Mieście. Specjaliści z Krakowa przez trzy ostatnie lata z przerwami przywracali do dawnej świetności sklepienie oraz ścianę wschodnią i południową świątyni.
Reklama
ROBI WRAŻENIE. Koniec prac konserwatorskich w kościele Bożego Ciała.
- 19.10.2020 14:40 (aktualizacja 14.08.2023 05:04)
Reklama