Najlepsi specjaliści w Polsce w country crossie jeżdżą w Automobilklub Głogów. To reprezentanci tego klubu zdobyli aż trzy medale po wszystkich rundach jakie rozegrano w tym roku w ramach Mistrzostw Polski. Kolejny raz na najwyższym stopniu podium stanął niezawodny Paweł Szturomski.
Reklama
SZTUROMSKI: ZREALIZOWALIŚMY SWÓJ CEL. Drużynowe MP Automobilklub Głogów.
- 04.11.2020 13:23 (aktualizacja 13.08.2023 16:58)
Reklama