Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

TO NIE JEST KOMEDIA

Kliknij aby odtworzyć

Spektakl "Niepodległość" w wykonaniu pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury został zaprezentowany na profilu fb MOKu właśnie w Święto Niepodległości. To przesłanie o tym, że nasza wolność jest bardzo iluzoryczna, bo zawsze jesteśmy zależni od kogoś lub czegoś – mówi Dorota Drozd, która napisała scenariusz i wyreżyserowała sztukę.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 20°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama