Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

GŁOGÓW CHEMIKALIAMI STOI

Kliknij aby odtworzyć

Nie wystarczyło jedno wielkie składowisko odpadów chemicznych w Głogowie. Na początku tego roku pojawiło się kolejne, choć na mniejszą skalę. Do jego powstania przyczynił się ówczesny przewodniczący rady miejskiej, który jako pracownik Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej zgodził się na pozostawienie toksycznych beczek na działce miejskiej. Radny Klubu prezydenta Rafaela Rokaszewicza zrezygnował z funkcji kierującego radą, nie pracuje też w zakładzie miejskim a chemikalia nadal niewywiezione. W naszej kronice z lutego 2020 roku wracamy do tego i innych tematów. Teraz w skrócie, więcej po serwisie i na naszej stronie www.tvmaster.eu.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 21°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama