Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ORZECHOWSKI: UWAŻAJMY NA SIEBIE

Kliknij aby odtworzyć

Na własnej skórze przekonał się, że koronawirus, to nie wymysł, lecz prawdziwe zagrożenie dla zdrowia a nawet życia. Głogowianin Oskar Orzechowski, podróżnik i taternik opowiedział nam o swojej walce z wirusem, którego choć pokonał już miesiąc temu, to do dziś czuje jego skutki a o kolejnej poważnej wyprawie w góry na razie nie ma mowy.


Podziel się
Oceń

Temperatura: 22°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama