Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

KĘDZIORA: OSZCZĘDNY TYLKO W NIEKTÓRYCH KWESTIACH

Kliknij aby odtworzyć

W budżecie Głogowa na przyszły rok zapisano 395 milionów wydatków, przy 25-milionowym deficycie. Gmina będzie się zadłużać, bo prezydent chce utrzymać inwestycje na tegorocznym poziomie. Poza tym – jak mówi Rafael Rokaszewicz - mieszańcy są spragnieni imprez i także na te zadania trzeba zabezpieczyć środki. Co na to opozycja? Prezydent skonstruował przyszłoroczny budżet oszczędnie, ale tylko w niektórych kwestiach – mówi radny Mariusz Kędziora. - Zbyt duże środki zapisane zostały właśnie m.in. na promocję.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

XXXX 05.12.2020 02:26
jaki mądry pan Kędziora a partia jego teściowej rozdaje na prawo i lewo niech spada do LEGNICY

Temperatura: 23°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama